Форум Валентина Бугрима

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Валентина Бугрима » Пропозиції » КОНКУРС до ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА


КОНКУРС до ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Шановне товариство!
Оголошується Конкурс на найкраще віншування до Дня Святого Валентина!
Умови
:
1. Підготовка та розміщення на даному Форумі цікаво-змістовного та оригінального привітання (у будь-якій формі: поезія, проза, малюнок, етюд тощо) до Дня Валентина.
2. Публічне нагородження учасників Конкурсу книгами з реклами і паблік рилейшнз.

Голова Журі Валентин В.БУГРИМ

P.S. Проявимо наш СуперКреатив!!!

Отредактировано Валентин В.БУГРИМ (2008-02-13 14:36:44)

0

2

14 лютого 2008 року
Любі друзі!
Ось і настав День Святого Валентина. І ми можемо, нарешті, висловити один одному свою Любов, Симпатію, Щирість, Прихильність, Увагу і Повагу!..
З часів прадавнього ще Риму
Любов - в подяці Валентину.
Однофамільцеві ж Бугриму -
доручено вітать в цю Днину!
І, коли сам Валентин вітає, -
То - це уже на цілий рік
Добра і Щастя він бажає,
Але найбільш - Кохання Світ!!!...
В.Б.

0

3

Ко Дню Святого Валентина:
Любви и страсти и желаний!
Красивых встреч и расставаний!
Влечений, жажды притязаний
и ссор любовных да прощаний.
И снова встреч и воззжеланий.
Любит все с полной отдачей!
Живите ярко и не иначе!
Любите так, чтоб аж трещало!
Любите так, чтоб аж пищало!
И будем Вам за это счастье
ведь жизнь без секса - то несчастье!?!...
Татьяна

0

4

Кажется, я знаю победителя ;)
(ничего, что я недержавною?)
Товарищи! Не претендуя на какие-то номинации, просто поздравляю! И хочу сказать следующее: если мы будем вспоминать о своей второй половинке 14 февраля, а о женщинах 8 марта, а о детях своих 1 июня...нехорошо будет, товарищи!Согласитесь.
Пусть День Св. Валентина послужит просто очередным поводом (одним из ста тысяч миллионов) сказать любимым о своих чувствах.

0

5

для таких слов повода не должно быть)

0

6

Если я не ошибаюсь, эта тема - не для обсуждений и дискуссий, а для поздравлений :)

0

7

И для Валентинового самовыражения, и для обсуждения, и для дисскуссии, и для поздравления, и для...!
В.Б.

0

8

коли ти народився на цей світ, всі усміхнулись, а ти заплакав! Тож зумій прожити життя так, щоб,  коли ти покидав його всі заплакали, а ти усміхнувся.     
та не залиши свою "половинку"! тому дій поки є час))))

0


Вы здесь » Форум Валентина Бугрима » Пропозиції » КОНКУРС до ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА