Форум Валентина Бугрима

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Валентина Бугрима » Пропозиції » Пропоную відкрити тему знайомства )


Пропоную відкрити тему знайомства )

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Пропоную вікдрити тему в якій всі учасники форуму могли б представитись та познайомитися з іншими )
а потім вже говорити на теми реклами та зв'язків з громадськістю ) ;)

0

2

Підтримую пропозицію дещо привідкрити себе (звісно, за бажанням), щоби конкретніше, а то й фаховіше  можна було б говорити про Р і П. В.Б.

+1

3

Хотілося б теж відмітитися у цій темі. Я також навчаюся у Київському університеті ім.Т.Шевченка, на 1-му курсі спеціальності "Реклама та зв'язки з громадськістю". Стало цікаво подвитися на ваш сайт та форум і висловити певну думку).

0

4

А я от теж з вами навчаюся, та у вас навчаюся) Алiса)
до речi, чого нас тут так мало? треба пiарити сайт Валентина Володимировича!

0

5

так у чому справа ?
"вперед за орденами"
роби агіт плакат : "ВСТУПАЙТЕ В РЯДИ ФОРУМЧАН САЙТУ ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРОВИЧА БУГРИМА"
і все в нас буде гаразд ;)

0

6

Я навчаюся на першому курсі 2гр.РЗГ.Потрібно розвивати якусь тему спілкування,щоб було цікавіше і прикольніше.Наприклад візьмемо до уваги рекламу.Ви вже почали працювати над створенням реклами на конкурс"Соціальна реклама"?Підкиньте якусь ідею!!! :rolleyes:

0

7

скільки за ідею платиш ?

0

8

ну що ж, от і я з'явиась на цьому форумі. я, Левицька Олена, РЗГ перший курс, перша група.
написала б 90-60-90, але совість не дозволяє. ;)

0

9

Цікавий прийом Helen: написала б 90-60-90, але совість не дозволяє....Магнель

0

10

А Андрійко одразу "скільки платиш"))) Як не соромно?)

0

11

мені ніколи не соромно)
я ділова людина ? чому тут соромитися ?

0


Вы здесь » Форум Валентина Бугрима » Пропозиції » Пропоную відкрити тему знайомства )