Форум Валентина Бугрима

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Валентина Бугрима » Пропозиції » КОНКУРС ТЛУМАЧЕННЯ РЕКЛАМИ і ПАБЛІК РИЛЕЙШНЗ


КОНКУРС ТЛУМАЧЕННЯ РЕКЛАМИ і ПАБЛІК РИЛЕЙШНЗ

Сообщений 31 страница 51 из 51

31

Реклама- це вид людської діяльності, за допомогою якого поширюється певна новина, думка ,яка викликає зацікавленість того, кому адресувалася.

0

32

PR -це мистецтво поширення певної новини, думки так, щоб ніхто не здогадався, що це реклама.

0

33

Реклама - це спосіб впливу на людей, спрямований на зацікавлення їх в чомусь конкретному.
PR - це вид діяльності, метою якого є створення репутації певному об`єкту чи товару та просування його у суспільстві.

0

34

Реклама-це особлива форма презентрування та ознайомлення споживача з певним продуктом,послугою тощо з метою заохочення до придбання.

0

35

PR- створення певного іміджу та його захист (підтримання).

0

36

Р Е К Л А М А - 1)двигун торгівлі;2) яскраві та легкі кольори, малюнки, написи, що підкреслюють переваги речі та послуги, та не згадують про недоліки.

P R -  імідж позитивний/ негативний будь-чого.

0

37

PR - це комплекс інформаційно-аналітичних і процедурно-технологічних дій, спрямованих на гармонізацію відносин усередині проекту, між учасниками проекту, між проектом і його оточенням з метою його реалізації ,заснований на наданні громадськості інформації про цей проект й співробітництві з ним.

0

38

Реклама - лобіювання товару за гроші :)

Отредактировано МиШеЛЛь (2008-09-29 20:53:58)

0

39

можливо це не зовсім тлумачення ( і я не впишусь у "рамки" конкурсу) - але це від серця ))))
* а для щирості думок та мистецтва слів "рамок" просто не існує ))))

Піар

Життя безупинно плине –
Україна у сучасність лине.
І неможливо її хід спинить –
Така солодка слави мить.

Народ відомості бажає,
І всі права на це він має.
Бути зіркою – прекрасно,
Та й лікарю піар потрібен вчасно.

Не відстає політик від зірок,
Для інших він такий зразок:
Як дим пускать у вічі  -
Не треба нам повторювати двічі.

Піар для них – це стиль життя ,
А для студентів РЗГ – це майбуття

0

40

Реклама - це мистецтво зацікавлення споживача, переконання його в необхідності придбання певного товару або послуги, навіювання йому комплексу неповноцінності, відчуття меншовартості у разі непридбання ним цього товару або послуги. Реклама в сучасному світі - один із основних стовпів економіки, її рушійна сила і основний фактор впливу на споживача. Торгівля, як і інші дотичні сфери людської діяльності без реклами неможливі і атрофовані.

Паблік рілейшнз - це система дій, добре виважена, продумана, ефективна і доцільна стратегія поведінки в певному осередку людської діяльності (політика, корпорація, ринок), яка спрямована на формування стійкого іміджу, який, в свою чергу, призведе до формування комунікативних зв'язків між об'єктом  і суб'єктами піару.

Отредактировано Катя Назарова (2008-10-04 18:17:04)

0

41

PR - мистецтво результативного спілкування,
PR - досягнення мети й визнання,
PR - забезпечить чудовий талан,
PR - і ти уже number one!!!

0

42

PR -- це мистецька робота з людським бажанням і прагненням до самовираження та реклами.

0

43

Реклама - це вид суспільно-психологічної діяльності, який має вплив на людей, ознайомлює соціум із об'єктами реклами, допомагає просунути товар на ринок та підвищити його збут

0

44

PR- це мистецтво без права на помилку.

0

45

Я не по темі, проте конкурс вже закінчено, тому дозволю собі висловитися:
Романа, Роксоланочка - великий вам respect за ваші визначення! І окреме thanks Танюші за віршик у співавторстві з Маяковським))
Та й взагалі, усім, хто висловився, велика подяка. Це я вам кажу як людина, що так і незібралася з думками з цього приводу)

Валентин Володимирович, пробачте мені цей off-top))

0

46

Дякую  Катеринці!(За відкритість та активність у коментуванні)!!!
Я-то можу пробачити, а чи пробачить РЗГ? А як же з балами?
В.Б.

0

47

нічого)) з балами якось надолужимо!..

0

48

бали вже стоять((...а мені соромно...я тільки зараз помітила, що не висловилась з приводу тлумачення піар.....але хоча і пізно , піар - це мистецтво формування громадської думки позитвної або негативної для досягнення потрібного нам результату

0

49

Реклама - це епідемія 21 сторіччя, яка за кількістю "заражених" перевершила навіть СНІД

[2 курс, 2 група,ВСР]

0

50

Реклама - це створення інформації про об"єкт, розповсюдженої в будь-якій формі та в будь-який спосіб, яка формує уявлення споживачів, привертає увагу до пропонованого товару. Як на мене, в більшості випадків розрекламованої продукції  - це несумісність з реальністю.

0

51

Реклама - фінансово виправданий комплекс редакційно-видавничих, маркетингових та прогностичних процесів, який покликаний збільшити попит продукції на ринку і, бажано, ввести продукт у життя кожної суспільної одиниці (група студентів, сім’я, окремі персоналії).
Аліна Михайлова, 2 к., 2 гр. ВСР

0


Вы здесь » Форум Валентина Бугрима » Пропозиції » КОНКУРС ТЛУМАЧЕННЯ РЕКЛАМИ і ПАБЛІК РИЛЕЙШНЗ