Форум Валентина Бугрима

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Валентина Бугрима » Пропозиції » ... ЯКБИ/YAKBY ...?!...


... ЯКБИ/YAKBY ...?!...

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

... ЯКБИ/YAKBY ...?!...
Історично-прогностичний та соціально-комунікативний інтернет-проект (із автономним сайтом) академіка Валентина В.БУГРИМа, доктора філософії, журналіста, Посла миру ... ПРЕВЕНТИВ
Історія відображення цього явища появилася у мене ще в студентські роки, під час навчання на факультеті журналістики Київського держуніверситету ім. Т.Г.Шевченка та на історичному факультеті Київського державного педінституту імені М.Горького (нині Національний педуніверситет ім.М.П.Драгоманова). Здається, коли вивчали «Історію КПРС», зокрема діяльність В.І.Леніна (Ульянова) і Й.В.Сталіна (Джугашвілі), після чи одночасно з розглядом теми про політичній заповіт першого воджя світового пролетаріату та сталінізму (репресивної системи). Тоді я сам собі, а також знайомив почав ставивити запитання: А що було б, якби Ленін пожив ще 3-5 чи 10-15 (і більше років)? Попри те і розуміючи, що Матінка Історія не знає умовності/не знає умовного відмінку, я розмірковував над цим і мав, звісно, свої версії майбутніх подій (про них буде пізіше). Хоча Історія – це те, що сталося, уже відбулося і саме так... І ось на 2017-е Старо-Новоріччя, гортаючи  «Новейший справочник уникальных фактов и ответов, 2008 г. », я знайшов деякі матеріали з даної проблематики і зринула в голові ота давня ідея. Так і народився даний проект ”Якби/Yakby” (неполітичний).
Сама Історія дуже нагадує мені гру в шахи: зроблено такий хід, особливо білим конем, приміром, то розвиваються події таким чином; зроблено інший хід, наприклад, чорним конем (у відповідь), маємо інший розвиток партії/історії; або зроблено іншою (ми) фігурами, звісно, розвиток подій буде інакшим. (Перехід, як відомо, шахові  правила забороняють, мало того: торкнувся фігури – то й ходи нею).
Виникає, певне, логічне запитання: А для чого це треба?Для чого необхідна ймовірність історичних чи наукових )інших) подій? Це потрібно:
• По-перше, для аналітики подій/ситуацій минулих і сучасних;
• По-друге, для усвідомлення та розуміння їхнього як позитиву, так і негативу;
• По-третє, для поцінування і врахування уроків як минулої та сучасної історії, так і прогностичної історії: що можна допускати, а чого не можна допустити ?... І це – дуже важливо!
Пропонується така контент-схема підготовки матеріалів інтернет-проекту ”Якби/Yakby”:
- короткий портрет головног(о)(х) персонаж(а)(ів) історії;
- квінтесентний опис минулої/сучасної історі (ї)(й);
- прогностика того, що могло б статися, якби ...;
- обсяг одного матеріалу – 1-2-3 сторінки 13 кеглем, інтервал 1, шрифт «Georgia” ...ЗАПРОШУЮ! КОМЕНТУЮ! ПРОПОНУЮ! ПРОГНОЗУЮ?
З пошаною і очікуванням матеріалів із вашим авторством, Ваш – В.Б.

0

2

ЗАПРОШЕННЯ до "ЯКБИ ..." пролонговано ... В.Б.

0

3

ЗАПРОШЕННЯ ще пролонговано ... В.Б.

0

4

Реалізацію проєкта "ЯКБИ" розпочато у ФБ 15 січня 2021 р....В.Б.

0

5

Триває реалізація проєкта "ЯКБИ"... Готуються нові матеріали. Автор...

0


Вы здесь » Форум Валентина Бугрима » Пропозиції » ... ЯКБИ/YAKBY ...?!...