Форум Валентина Бугрима

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Валентина Бугрима » Пропозиції » НОВА спеціальність "РЕКЛАМА і ЗВ"ЯЗКИ з ГРОМАДСЬКІСТЮ"!


НОВА спеціальність "РЕКЛАМА і ЗВ"ЯЗКИ з ГРОМАДСЬКІСТЮ"!

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Дорогі учасники Форуму!
Радо вітаю вас у нашій Спільності. Найбільші привітання - усім причетним (майбутнім також) напряму до Р і ПР, особливо з відкриттям (нарешті) нової спеціальності "Реклама і зв"язки з громадськістю" (Постанова Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2006 р. № 1719 "ПЕРЕЛІК  напрямів..." [(0303 |Журналістика та інформація. Реклама і зв’язки з громадськістю (за видами діяльності)  |6.030301|] і першим набором 51 студента в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка. Мені доручено викладати першооснови фаху - "Вступ до спеціальності "Реклама і зв"язки з громадськістю" та написання відповідного навчального посібника.
Звершилося!?.. Хоча реклама і паблік рилейшнз, звісно, існують давно.. Тільки у новій Україні - з 1992 р. Тоді ж, у березні, мною було відкрито Вищі курси реклами (і набрано в Україні перші 30 слухачів-рекламістів), з 1995 р.- Вища школа реклами і паблік рилейшнз - при Інституті журналістики, згодом - при Всеукраїнському культурно-науковому благодійному фонді Тараса Шевченка в КНУ ім. Т.Шевченка. Отож, знайте: нову спеціальність уже відкрито (офіційно і законно), правда, на 10 років пізніше навіть, аніж у Росії, хоча й починали ми перші...
Вітаю й перших відвідувачів оновленого Форуму - Олександра Македонського (Український союз підприємців і промисловців) і  A.Filon4uk, які висловили цікаво-конструктивні пропозиції щодо соціально-рекламної, рекламної та ПР-діяльності, нашої форумної взаємодії...
Запрошую на оновленому Форумі до співробітництва, обміну думками, розробки і реалізації спільних актуальних проектів, взаємонасичення один одного... І просто до спілкування (найбагатшої, як відомо, розкоші)- про те, що цікавить і бентежить... Адже нам є що і кому багато-чого розповісти...
Ваш - Валентин В.БУГРИМ
P.S.Спішу повідомити:Чому в Україні піар - лайливе слово?   Про піар багато говорять перед виборами. В Україні це модне слово, але не популярне.
Чому в Україні “піаритися” - це погано? Що означає цей термін? І чому піар буває “хорошим” і “поганим”?
Бі-Бі-Сі досліджує цю проблему в циклі репортажів “Про піар без піару”.
http://www.bbc.co.uk/ukrainian/entertai … 1_sp.shtml
Давайте допоможемо Бі-Бі-Сі дослідити українську PRоблему, адже хто, як не ми - знаємо її зсередини і найкраще...

0

2

Дякую за привітання )
маю честь першим відписатися в цій темі,адже сам являюсь студентом першом курсу в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка на кафедрі "РЕКЛАМА і ЗВ"ЯЗКИ з ГРОМАДСЬКІСТЮ".
доречі вище зазначена дата 13 грудня є днем народження українських студентів-рекламістів і особисто моїм днем народження,так що,як кажуть росіяни : "ЭТО СУДЬБА"

0

3

Так! Згоден. Тим більше - 13 число. Варто й запропонувати нове професійне  свято в Україні: "День Реклами і Зв"язків з Громадськістю". (Бо донині його нема). Формуйте лист на Кабмін. На Форум його. Обговоримо і посилимо його на Форумі.. І відправимо вже новому Уряду. В.Б.

0

4

Обов'язко напишемо листа )
за цим справа не стане)
хай влада між собою поки розбереться)
а потім вже й кабміну "весточку пошлем"=)

0

5

Валентин Володимирович ,ви не моглиб сказати хто зараз е "корифеями"(як кажуть росіяни)реклами і з кого слід брати приклад? :pardon:

0

6

Y.Naymchuk написал(а):

Дорогий Y.Naymchuk !
Відчувається, що Ви глибокий студент, - Філософ... У Літературі - комусь\хтось може брати приклад з Франка, Ліни Костенко, а хтось з Андруховича, Оксани Забужко чи ден Брауна...
Вважаю, що у Рекламі варто брати приклад з Канських фестивалей рекламних фільмів. Це Вершина Рекламних Досягнень.. Рекламні Оскари... Я був у Каннах і готовий Вам і курсу показати найкращу колекцію Канської реклами....(Лише дайте Знак).. На цім, Ваш - Валентин В. БУГРИМ

0

7

Валентину Володимировичу.Думаю всім студентам буде дуже цікаво переглянути хочь маленьку частку вашої колекції )

0

8

особисто мене цікавить наступне питання! Валентин Володимирович, хотілось би взнати Ваше ставлення щодо Олеся Бузини. Не скажу, що видатний (хоча це моє особисте ставлення до цієї особи), але відомий журналіст, автор книги "Вурдулак Тарас Шевченко". я, прочитав цю книгу, докорінно змінила своє ставлення до постаті Тараса Григоровича, а особливо до створеного культу "кобзаря".
специфіка Вашої діяльності досить тісно переплітається з журналістикою, тому сподіваюсь, що моє питання вияиться доречним. До того ж, Олесь Бузина часто був "фаворитом" PR компаній (то злим генієм, то людиною, що відкрила очі на жахливі реалії).

P.S. приєднуюсь до Андрія і також дякую за привітання! З повагою.

0


Вы здесь » Форум Валентина Бугрима » Пропозиції » НОВА спеціальність "РЕКЛАМА і ЗВ"ЯЗКИ з ГРОМАДСЬКІСТЮ"!